O hoteli

"Pri  známom kúpeľnom meste Sliač, v srdci Slovenska, v prírodnom prostredí sme pre Vás vybudovali rozsiahly rezort Spa & Wellness hotel Kaskády. Výnimočné a bohaté zdroje liečivej minerálnej vody tejto lokality sú dôvodom vzniku Spa & Medical Wellness.   Hotel Kaskády sa za 10 rokov stal obľúbenou dovolenkovou destináciou. Medzi wellness hotelmi na Slovensku patríme medzi najznámejšie. Komplexné služby, odborná starostlivosť fyzioterapeutov, apel na pokoj,  pohodu, príjemnú atmosféru domova, pohostinný personál,  to všetko Vám radi ponúkneme počas Vášho pobytu alebo pracovných stretnutí.

Starostlivosť o Vaše zdravie je naša priorita. Preto Vám hotel ponúka okrem bohatej ponuky wellness procedúr aj medicínsku starostlivosť v oblasti fyziatrie a balneológie. Náš odborný garant neštátneho zdravotníckeho zariadenia, MUDr. Majeríková Gabriela je  Vám každý pondelok k dispozícii na individuálne konzultácie s doporučením vhodných  procedúr. Hotel okrem starostlivosti o zdravie poskytuje aj kongresové služby na vysokej úrovni. Naše služby boli ocenené medzinárodným cestovateľským portálom Tripadvisor, sme pravidelnými finalistami súťaže Hotelier roka a k posledným úspechom patrí umiestenie hotela v prvej päťke Trend Top hotelov na Slovensku. V blízkosti hotela sa nachádza golfové ihrisko, turistické možnosti, široký výber lyžiarskych stredísk a krásne historické centrá banských miest.  V areáli hotela sú k dispozícii tenisové kurty, bowling, požičovňa bicyklov, detské ihrisko a koliba s výbornou kuchyňou a ponukou slovenských jedál pripravených netradičným spôsobom. Medzi obľúbené akcie hotela patrí už  každoročná  tématická party a Vianočný koncert začiatkom decembra. Aktuálne informácie s programom nájdete na webovej stránke. Počas letných mesiacov pripravujeme pre našich hostí bohatý animačný program nielen pre deti ale aj pre dospelých. Pozývam Vás zažiť skutočnú oázu pokoja a relaxu. Tešíme sa na Vás!"

General Manager
Katarína Malová

Záleží nám na Vašom názore, preto Vám vopred ďakujeme za Vaše postrehy a pripomienky, ktoré môžete poslielať priamo na adresu generalmanager@hotelkaskady.sk.


 
Vážime si prírodu a výnimočné prírodné zdroje tejto lokality, preto je ekológia pre nás veľmi dôležitá. V rámci našich možností dbáme na dôkladné dodržiavanie niektorých ekologických opatrení:

 • Na izbách uplatňujeme "Zelený program" (vymieňanie uterákov a posteľného prádla na požiadanie)
 • Dbáme na dôkladné separovanie odpadu
 • 99 % účinosť proti úniku nežiaducich produktov do okolitej prírody zabezpečuje čistička odpadových vôd a najmodernejšie lapače tukov
 • Použitý kuchynský olej odovzdávame na ďalšie spracovanie
 • Vyrábame si časť elektrickej energie prostredníctvom vysoko účinnej kogeneračnej jednotky
 • 80 % svetelných žiaroviek je úsporných, máme vypracovaný energetický audit
 • Na izbách je nastavené automatické vypínanie svetiel
 • Používame pákové vodovodné batérie na presnú a rýchlu reguláciu vody
 • Snažíme sa o zníženie používania výrobkov na jedno použitie (dávkovače na mydlá, domáce džemy a nátierky na raňajkách, používanie sklenených pohárov na izbách)
 • Celý hotel je nefajčiarksky
 • Na každej izbe je samostatne regulovateľná klimatizácia energetickej triedy A, ktorá sa po otvorení okna automaticky vypne
 • Snažíme sa o zníženie objemu používaných chemických prostriedkov, ktoré nahrádzame ekologicky nezávadných mechanickým čistením (napr. parný čistič)
 • Použitý textil a nábytok venujeme charite
 • Uprednostňujeme lokálnych dodávateľov potravín, ovocia a zeleniny