Gastronómia

 

 "Neoddeliteľnou súčasťou oddychu a dokonalého zážitku z Vášho pobytu je výnimočná gastronómia. Tím kuchárov pod mojím vedením pre Vás s láskou každodenne pripravujú chutné jedlá domácej aj medzinárodnej kuchyne. Kvalita jedla začína u nás nákupom kvalitných surovín a preto sa naša kuchyňa zamerala na  regionálnych výrobcov, pestovateľov a farmárov. Nečakajte, že Vás obslúžime za 10 minút, pretože dôraz kladiem  najmä na prípravu, prísne dodržiavanie receptúr a zachovanie tradičných postupov, ktoré sa už z reštaurácii vytratili. Zaneprázdení hostia u nás nájdu ponuku denného menu, večere sú podávané formou bohatých bufetových stolov. Teším sa na Vás v našej hotelovej reštaurácii a v Original Restaurant & Wine Bar."

Ján  Pálenčár
šéfkuchár

Naša gastronómia to je aj:

 • Ľahké a lahodné menu
 • Vysoká kvalita za primerané ceny
 • Domáci, denne pečený chlieb
 • Dôraz na dodržiavanie tradičných receptúr  
 • Podomácky robené salsy, pestá či nátierky
 • Domáce koláče a dezerty
 • Výlučne čerstvé ingrediencie
 • Spolupráca s regionálnymi dodávateľmi a farmármi
 • Tvorba menu podľa sezóny
 • Ponuka kvalitných domácich aj svetových vín
 • 80 % jedál v jedálnom lístku sú vhodné pre celiatikov

 

Reštaurácia

Domáce a svetové kulinárske špeciality tvoria základ nielen pre A´la Carte ponuku, ale aj bohatý výber z našich večerných bufetov. Ráno Vás milo prekvapia raňajky formou bufetu, ktorého súčasťou je aj zdravý kútik. Pôvabné prostredie reštaurácie dopĺňa v letnom období príjemná terasa s výhľadom na otvorený bazén. Počas letných mesiacov si tu môžete pochutnať na špecialitách z grilu. Maximálna kapacita je 130 osôb. 

 

 

Otváracie hodiny
Raňajky formou bohatých bufetových stolov denne 6:30 - 10:00, júl - august a počas sviatkov od 7:00 - 10:30
Reštaurácia denne 12:00 - 22:00, júl - august a počas sviatkov, obedy 12:00-15:00
Grilovacie menu na letnej terase počas víkendov 12:00 - 18:00
Večere formou bufetov / alebo výber z menu denne 18:00 - 21:00, júl - august a počas sviatkov 17:30 - 21:00

 

Original Restaurant & Wine Bar (Koliba)

Originálna reštaurácia ponúka tradičné slovenské jedlo v neobyčajnej kvalite.  Šéfkuchár František Mátéffy kladie dôraz hlavne na kvalitu surovín od regionálnych výrobcov, pestovateľov a farmárov, na prípravu jedál a prísne dodržiavanie receptúr a zachovanie tradičných postupov, ktoré sa už z reštaurácii vytratili. V prípade záujmu Vám radi zorganizujeme oslavu, slávnostný obed alebo firemné posedenie s ľudovou hudbou. Maximálna kapacita je 80 (40+40) osôb.

 

 

 
Otváracie hodiny

Denne (okrem pondelka) 12:00 - 22:00

Rezervácie:

V prípade, že si želáte rezervovať stôl v reštaurácii alebo Original Restaurant & Wine Bar, kontaktujte, prosím, F & B managera na čísle 0905 553862.

Lobby bar

 Štýlový Lobby bar s príjemnou atmosférou v priestoroch recepcie ponúka širokú ponuku whisky, exkluzívnych rumov, vynikajúcich miešaných drinkov,  lahodnú kávu a chutné koláčiky domácej výroby.

 

Otvorené denne od 7:30-23:00Vínna pivnica

Milovníci dobrého vína si môžu vybrať z bohatej ponuky slovenských a zahraničných archívnych vín podľa želania. V našej vínnej pivnici pre Vás radi zorganizujeme ochutnávku vína s profesionálnym someliérom. Maximálna kapacita je 12 osôb


Len na objednávky vopred


Rezervácie

Mgr. Bohdan Čuma    bcuma@hotelkaskady.sk  tel. +421  45  53 00031     mob. 0917 373727