Section image

Exotic Bali Spa

Milí hostia, v mesiaci september procedúry Exotic Bali Spa neposkytujeme.

Pre Vaše pohodlie si rezervujte procedúry vopred telefonicky na telefónnych číslach:
045/530 00 04, alebo na wellnessrecepcia@hotelkaskady.sk.

Ubytovaným hosťom poskytujeme zľavu vo výške 10%.

Procedúry Vám poskytne vyškolená fyzioterapeutka priamo z ostrova Bali.

Relaxačná Bali masáž chrbta   

Masáž vzácnymi vysokokvalitnými olejmi napomáha získať životnú silu a pôsobí omladzujúco. Má blahodarný vplyv na organizmus, harmonizuje telesnú i duševnú rovnováhu, stimuluje svaly a krvný obeh, zvyšuje obranyschopnosť organizmu a odbúrava stres.

30 minút     31 €

Celotelová relaxačná masáž      

Celotelová relaxačná masáž lotosovým olejom pôsobí výživne, ošetrujúco, chráni pokožku pred voľnými radikálmi. Podporuje metabolizmus, prekrvenie pokožky a jej lepšie zásobovanie minerálnymi látkami.

60 minút      45 €

Celotelová Lotus Crystal masáž

Celotelová masáž olejmi a drahými kameňmi vychádza z tradičných ázijských masážnych prvkov a terapie reflexných zón. Ružový kremeň a horský kryštál pomáhajú odblokovať energetické centrá a Vy pocítite návrat stratenej energie.

80 minút      65 €

Rajawatu masáž – kráľovský rituál  

Kráľovský obrad Rajawatu prináša uvoľnenie a dokonalú harmóniu. Procedúra začína uvítacím rituálom - chodidlá spočívajú vo vonnom kúpeli, zmysly vdychujú okúzľujúcu vôňu a rajské zvuky otvárajú bránu k uvoľneniu. Teplými aromatickými masážnymi kameňmi, vytvorenými osobitne pre každého klienta, sa masíruje celé telo od nôh až po temeno hlavy. Liečivé kryštály obsiahnuté v pomarančovom masážnom balzame pôsobením tepla z kameňov prenikajú do pokožky, energetické centrá sú aktivované, tok lymfy usmernený, svalstvo je uvoľnené a telo oddýchnuté.

80 minút      65 €


Storno podmienky pri masážach:
Zrušenie masáže v deň objednaného termínu 30% z ceny masáže.
Zrušenie masáže 2 hodiny pred jej začatím 100% z ceny masáže.