Blog

Ak chcete vedieť, čo sa u nás deje, aké máme novinky, prípadne si prečítať niektorý z našich blogov, toto je tá správna stránka pre vás

Zoznámte sa s golfom

Chcete viac pohybu? Adrenalínu? Radi súťažíte? Potrebujete zaujímavý program pre tínedžera? Riešite pravidelnú zábavu na každý deň? Je vás viac a chce to aj viac zábavy?

Pre deti urobia aj Vianoce v lete

Naozaj sa nemusíte obávať, že by ste si v našom rezorte neoddýchli. Robíme pre to všetko. Doslova. Preto k nám určite príďte oddychovať aj s vašimi deťmi. Rasťo, náš hlavný animátor a Hrošík sa o to určite postarajú.

Telo na leto

Pripravte svoje telo na leto do plaviek, ponúkame Vám zaručenú metódu zoštíhlenia problémových partií a zredukovania celulitídy.

Nové terapeutky z Bali

S radosťou u nás vítame dve nové profesionálne terapeutky, Asri a Ayuni, ktoré pochádzajú priamo z ostrova Bali. Pridali sa k Dayu, ktorá u nás pôsobí už niekoľko rokov. Tešíme sa, že sme ich môžeme u nás privítať a že aj vďaka nim budete môcť vyskúšať pozitívne účinky Bali masáže na telo a myseľ. Viete, ktoré to sú?

Prvý slovenský Tesla Supercharger

Prvá stanica Tesla Supercharger na Slovensku leží v areáli Hotel & Spa Resort Kaskady.  Ponúka štyri nabíjacie miesta, ktoré pri parametroch zhruba 300 A a 120 kW dokáže naplno nabiť vozidlo za 75 minút.

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.