Prajeme Vám krásny Vianočný čas...

Vianoce, ktoré zastavia chvíľu nad krajinou, ktorá sa ponorí do magického večera, kde všetci cítime spolupatričnosť a lásku viac, než v iné dni. A vôbec nevadí, že plnka v koláči nie je taká, ako má byť, stromček je mierne nakrivo, rozbili ste obľúbený pohár, či šálku, medovníky sú trochu tvrdšie a kokosové guľky sa rozpadajú viac ako inokedy. Pretože to sú tie pravé Vianoce, nie magazínovo dokonalé, ale s chybičkami, zaváhaniami, drobnými problémami, aký býva ľudský život. A že ste netrafili ten správny darček? My sme si najväčšími darčekmi navzájom. S tým, že niekde patríme a tešíme sa, že ich prežívame spoločne: Vianoce.

Tak ešte raz: pokojné, krásne, bohaté a rodinné Vám želáme, milí priatelia!

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov Hotel & Spe Resort Kaskady. Hotel & Spa Resort Kaskady bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.