Aj v roku 2018 vám radi prinesieme zdravie, oddych a pohodu...

Preto, že máme jedno z najväčších wellness a spa komplexov na Slovensku a naša termálna voda je neobyčajná, najmä na pohybové orgány, ale aj preto, lebo my sme na vašom príjemnom roku 2018 už pracovali, plánovali, organizovali všetko potrebné od leta minulého roka. Už teraz vám ponúkame výborné a jedinečné pobyty, akcie i možnosti. Tie, na ktoré ste zvyknutí, ale aj novinky, ktoré sme nastavili podľa želaní vás, našich hostí.

Chceme, aby sa vám Nový rok vydaril. Na to potrebujete dostatok relaxu, pokoja a miesto, kde môžete načerpať nové sily a oddýchnuť si práve tak, ako potrebujete. Pasívne, alebo aktívne, a to rôznymi spôsobmi. 

Podľa niektorých Vianoce končia už sviatkom Troch kráľov - 6. januára, iní tvrdia, že až o týždeň neskôr.
V čase, keď budete ešte sviatočne oddychovať, možno počúvať koledy troch chlapcov v bielych košeliach
s papierovými kráľovskými korunami, aby svetu zvestovali novinu, zamyslite sa. Skúste si vytipovať to, čo by vám u nás prinieslo pozitívne pocity. Vyberte si pobyt, jednu z hotelových akcií, víkend, či týždeň oddychu, aby vás rok 2018 neprekvapil svojou dynamikou a rýchlosťou.

Teraz je ešte ten čas zastaviť sa a porozmýšľať nad prioritami dní a mesiacov, nad predsavzatiami, ktoré sú vyslovené, alebo len premýšľané niekedy v tichu. Isté je, že Kaskady sú zosobnením pohody a relaxu a my vám to radi ukážeme počas celého vydareného roka 2018.

Všetko dobré!

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov Hotel & Spe Resort Kaskady. Hotel & Spa Resort Kaskady bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.