Exotické balinézske masáže

Prírodné postupy dedené po tisícročia ostrovnými generáciami, vám doprajú nevšedné uvoľnenie a načerpanie energie. Pod rukami nežných a silných Balijčaniek sa uvoľnia svaly a kĺby.

O Bali masáži

Mihotajúce sa plamene sviečky, vonné oleje, kadidlo, tichá hudba ... Bali masáž je známa svojou exotickou, veľmi upokojujúcou atmosférou. Vznikla síce v Indonézii, na ostrove Bali, ale jej technika pochádza z indickej ajurvédskej medicíny a nesie v sebe aj prvky tradičnej čínskej terapie. Podľa hinduistickej tradície to bola bohyňa krásy Lakshmi, ktorá svojimi štyrmi rukami naučila túto masáž obyvateľov Bali. Bali masáž využíva tiež techniky a poznatky z akupresúry, aromaterapie i niektoré princípy jogy. Rozmach obchodu s korením medzi Indiou a Čínou viedol k vylepšeniu masáže olejmi a liečivými bylinami.


Účinok Bali techniky

Bali masáž zlepšuje stav tela a eliminuje hlbšie napätie svalového tkaniva, usiluje sa o celkovú relaxáciu mysle. Pomáha otvárať energetické kanály, aby bola dobrá energia absorbovaná a zlá sa dostala von z tela. Je to obrad, po ktorom sa cítite lepšie nielen navonok, ale aj vnútri.

  • aktivuje krvný obeh
  • zlepšuje funkciu lymfatického systému
  • bojuje proti bolesti svalov a kĺbov, zlepšuje pohyblivosť a svalový tonus
  • pomáha pri liečbe alergie a problémov s dýchaním
  • pomáha zlepšovať spánok
  • znižuje stres a napätie, čím zlepšuje tepovú frekvenciu
  • zlepšuje koncentráciu a pamäť, pomáha znížiť bolesti hlavy a migrény
  • upokojuje a oslabuje stavy úzkosti i depresie
  • redukuje celulitídu

Relaxačná Bali masáž chrbta
Masáž vzácnymi vysokokvalitnými olejmi napomáha získať životnú silu a pôsobí omladzujúco. Má blahodarný vplyv na organizmus, harmonizuje telesnú i duševnú rovnováhu, stimuluje svaly a krvný obeh, zvyšuje obranyschopnosť organizmu a odbúrava stres.

Celotelová relaxačná masáž    
Celotelová relaxačná masáž lotosovým olejom pôsobí výživne, ošetrujúco, chráni pokožku pred voľnými radikálmi. Podporuje metabolizmus, prekrvenie pokožky a jej lepšie zásobovanie minerálnymi látkami.

Celotelová Lotus Crystal masáž
Celotelová masáž olejmi a drahými kameňmi vychádza z tradičných ázijských masážnych prvkov a terapie reflexných zón. Ružový kremeň a horský kryštál pomáhajú odblokovať energetické centrá a Vy pocítite návrat stratenej energie.

Rajawatu masáž – kráľovský rituál 
Kráľovský obrad Rajawatu prináša uvoľnenie a dokonalú harmóniu. Procedúra začína uvítacím rituálom - chodidlá spočívajú vo vonnom kúpeli, zmysly vdychujú okúzľujúcu vôňu a rajské zvuky otvárajú bránu k uvoľneniu. Teplými aromatickými masážnymi kameňmi, vytvorenými osobitne pre každého klienta, sa masíruje celé telo od nôh až po temeno hlavy. Liečivé kryštály obsiahnuté v pomarančovom masážnom balzame pôsobením tepla z kameňov prenikajú do pokožky, energetické centrá sú aktivované, tok lymfy usmernený, svalstvo je uvoľnené a telo oddýchnuté.

                         Ayuni                                                Dayu                                                    Asri
                   Bali masérka                                    Bali masérka                                        Bali masérka

Pre Vaše pohodlie si rezervujte procedúry vopred telefonicky na telefónnych číslach:
045/530 00 04, alebo na wellnessrecepcia@hotelkaskady.sk. Ubytovaným hosťom poskytujeme zľavu vo výške 10 %.

Storno podmienky pri masážach:
Zrušenie masáže v deň objednaného termínu 30 % z ceny masáže.
Zrušenie masáže 2 hodiny pred jej začatím 100 % z ceny masáže.

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov Hotel & Spe Resort Kaskady. Hotel & Spa Resort Kaskady bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.