Joga s Andreou

Na jogu je vždy ideálny čas: začať môžete v každom veku, kedykoľvek a kdekoľvek...

Môj výber cvičenia:

Na hodine môžete očakávať oddych aj námahu, v prvom rade však dobrý pocit zo seba. Odmenou vám bude príliv nových síl, lepšie držanie tela, spevnený chrbát a zdravie. Spolu budeme cvičiť jogu prispôsobenú vašim potrebám, ktorá sa bude opierať o tradície hatha jogy, vinyasy, Iyengar a power jogy.  

 

Moja cesta

Som Andrea Bahledová a joga sa stala neoddeliteľnou súčasťou môjho života pred 16timi rokmi. Vtedy sa mi dostala do rúk kniha známej anglickej autorky Vilmy Lalvani. Jej spôsob cvičenia ma oslovil natoľko, že som sa začala venovať joge intenzívne. Je dôležité zvoliť si vhodný druh jogy, ktorý vám vyhovuje. To som zistila po niekoľkých rokoch praxe a preto som sa rozhodla absolvovať rôzne kurzy jogy vo Veľkej Británii a aj na Slovensku pod vedením kvalifikovaných inštruktorov s dlhoročnou praxou.  


Absolvované kurzy:

  • dva roky štúdia jogy pod vedením Jane Orton, Senior Iyengar joga učiteľ, ktorá získala titul priamo v Pune od učiteľa Iyengara
  • dva roky štúdia jogy pod vedením Rachel Lovegrove, Iyengar joga učiteľ
  • teacher training Powerjoga Akademie Slovensko lll. stupeň, Václav Krejčík
  • intenzívny kurz pre učiteľov Teacher Training Vinyasa flow, Václav Krejčík
  • Odborné semináre pre učiteľov jogy: Gravid joga s Diana Bierová a Mudr. Eduard Čupka, ale aj Jaroslav Pávek, Jakub Šamberger, Fredy Aysi, Swami Sudhira a u nás menej známych David Sye, Dianna Ruas W.I. a Daniela Naef
  • v súčasnosti študujem Jogová terapia, ajurvéda, výživa a terapia Power joga Akademie

Prax:

  • inštruktor jogy v rezortoch La Source a La Luna, Grenada, West Indies
  • aerobikové a jogové centrum Aréna NR, Adriana Seidler, Slovensko

 

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov Hotel & Spe Resort Kaskady. Hotel & Spa Resort Kaskady bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.