Refresh & Spa

Dvojdňový wellness pobyt s polpenziou, neobmedzeným vstupom do Spa & Wellness a predĺženým check-outom do 16:00 hod.

Nestíhate absolvovať víkendový pobyt ? Práve pre Vás sme pripravili špeciálny dvojdňový wellness pobyt Refresh & Spa. Doprajte si skrátený oddych a nerušene relaxujte v rozsiahlom komplexe. Predĺžený check-out Vám umožní si naplno oddýchnuť vo wellness aj na druhý deň pobytu.

Zvýhodnený pobyt Refresh & Spa len v termíne:
24. - 25. 03. 2018
v cene 83 € / osoba / noc*.

KAPACITA OBMEDZENÁ.

Cena zahŕňa:

 • Bohaté raňajky formou bufetu
 • Večera formou bufetu
 • Župan a papučky na izbe
 • Free wifi na izbe, v lobby bare a na recepcii
 • Kávový a čajový servis na izbe
 • Neobmedzený vstup do Spa & Wellness s rozlohou 3000 m2
  Vnútorný a atrakčný bazén s termálnou liečivou vodou
  - Exclusive Spa (od 12 rokov): parná sauna, fínska sauna, infrasauna, bylinková sauna, mentolová sauna,  eukalyptová sauna, ľadopád, tepidárium, jacuzzi, oddychová zóna

  Fitness

*Cena platí pri obsadení dvoma dospelými osobami a nezahŕňa miestny poplatok 0,60 €/osoba/noc, parkovanie (nad 12 hodín) 2 €/noc. Pobyt platí len pre individuálnych klientov a nie je možné uplatniť si naň žiadnu zľavu, vernostný program hotela, benefitný program pre zamestnancov firiem a ponuka neplatí ani pre cestovné kancelárie a agentúry. 
Pre Vaše pohodlie si procedúry a masáže rezervujte vopred na telefónnych číslach: 045/430 00 04, 045/530 00 44 alebo mailom na wellnessrecepcia@hotelkaskady.sk. 

 

Rezervovať

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.