Pracovné ponuky

Staň sa členom nášho tímu!  Inšpiruj nás, zdieľaj s nami doterajšie skúsenosti a my Ti poskytneme zázemie stabilného hotela a pracovné skúsenosti v jednom z TOP hotelov na Slovensku. Hľadáme práve Teba!

V prípade záujmu pošli svoj životopis mailom na hrmanager@hotelkaskady.sk alebo 0905 898 365.

Výhody a benefity práce na Kaskadach:

  • dynamická práca v mladom kolektíve
  • práca v stabilnej spoločnosti, ktorá je na trhu už viac ako 10 rokov
  • doprava do práce a z práce (BB, Sliač)
  • karta MULTISPORT
  • zamestnanecká ubytovňa
  • možnosť ubytovať sa v služobnom byte (za poplatok)
  • zamestnanecká jedáleň
  • wellness pre zamestnanca a rodinného príslušníka vo vymedzených časoch

MASÉR / FYZIOTERAPEUT
Náplň práce, právomoci a zodpovednosť:

  • vykonáva všetky druhy masáží, ktoré sú v ponuke hotela
  • zúčastňuje sa na tímovej spolupráci wellness centra
  • študuje odbornú literatúru a dopĺňa si svoje vedomosti
  • dbá o čistotu a poriadok vo wellness centre

ČAŠNÍK/SERVÍRKA
Požiadavky:

  • stredoškolské odborné vzdelanie (cestovný ruch) a prax v oblasti gastro služieb
  • schopnosť pracovať s registračnou pokladňou
  • ochota pracovať na zmeny (krátky/dlhý týždeň)
  • ochota pracovať s ľuďmi a pre ľudí, schopnosť dohovoriť sa aspoň jedným svetovým jazykom
  • zodpovednosť, spoľahlivosť, schopnosť pracovať v tíme a rešpektovať vedenie skúsenými manažérmi, profesionálne a príjemné vystupovanie voči hosťom a tiež kolegom

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.