Saunový svet

Ocitnete sa úplne v inej dimenzii, v príjemnom svete, bez hluku a problémov. V opare vonných olejov a zmesí, kde sa spomalíte a upokojíte. A budete počúvať seba a ticho....

Exclusive Spa  je miestom, kde vypnete zo stresu a únavy. Užijete si všetko to, čo môže saunový svet ponúknuť. V tlmenom svetle načerpáte nové sily, posilníte svoju imunitu a získate  vnútornú energiu. V oddychovej zóne si doprajte pohodu pri ohni v kozube, či príjemný pohľad na blízky les.

Vychutnajte si  blahodarné účinky fínskej, či parnej sauny, zlepšite si imunitu v infrasaune. Zhlboka dýchajte voňavé zmesi bylinkovej sauny. Nezabudnite ani na ľadopád, aby sa prekrvili všetky orgány a posilnil krvný obeh. Niekoľkokrát si doprajte relaxáciu v luxusnom tepidáriu, kde vás na vyhrievaných mozaikových lôžkach prekvapí príjemná únava, či ľahký spánok.

Vážení rodičia, možnosť vstúpiť do saunového sveta  majú deti nad 12 rokov.

 

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov Hotel & Spe Resort Kaskady. Hotel & Spa Resort Kaskady bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.