Siddhalepa Ayurveda SPA by Sri Lanka v hoteli KASKÁDY****


...prevezmime zodpovednosť za vlastné zdravie, to najcennejšie čo v živote máme.
Objavme spolu liečivú silu Ayurvédy odborným personálom z ostrova Srí Lanka pomocou liečebných metód
a bylinných prípravkov rodinnej firmy Siddhalepa, ktorá má v obore silnú pozíciu a tradíciu vyše 200 rokov.

Otváracie hodiny Ayurveda Spa
Denne okrem pondelka od 10:00 -21:00 hod. (odporúčame objednať sa vopred)


Partnerstvo hotela KASKÁDY****   &   SIDDHALEPA

Spoločnosť Siddhalepa je veľmi úspešná, zamestnáva okolo 2 500 zamestnancov a svoje ayurvédske produkty vyváža do celého sveta. Úspechy Dr. Victora Hettigodu (prezidenta Hettigoda spoločnosti - Siddhalepa) v oblasti Ayurvédy sú veľkolepé. V roku 1990 bol ocenený prezidentom Srí Lanky a získal cenu za prínos v oblasti Ayurvédskej medicíny a v oblasti priemyslu.

V roku 1996 získava cenu „Vishva Prasadini „ za výnimočný prínos a služby v ayurvédskom priemysle, prevzatá z rúk predsedu vlády Srí Lanky. V ASIAWEEK z roku 1998 bol za svoj balzam nazvaný Balzamovým kráľom“.
V roku 2000 získal cenu za cenné služby preukázané spoločnosti a za povznesenie národa v oblasti duchovnej, sociálnej, kultúrnej a vzdelávacej. V tomto roku bol Dr. Hettigoda zvolený Federáciou obchodnej a priemyselnej komory na Srí Lanke za najúspešnejšieho podnikateľa roka. V roku 2001 získava ďalšiu cenu „Sarvodaya National Award“ ako vďaku za spoločensky prospešnú činnosť.

V súčasnosti je členom poradného zboru Ministerstva cestovného ruchu Srí Lanky, členom predstavenstva srílanského úradu pre turistiku a členom Poradného zboru Ministerstva zdravotníctva v oblasti výživy. Lekárska fakulta Univerzity of Complimentary Medicines zapísala Dr. Hettigodu medzi čestných členov Kráľovskej lekárskej spoločnosti ( Royal Complimentary Practitioners) ako výraz jeho uznania a zásluh.

V súčasnosti spoločnosť Siddhalepa prevádzkuje v Európe 4 Ayurvédske centrá, z toho 2 v Nemecku, 1 v Českej republike a 1 exkluzívne na Slovensku v hoteli Kaskády.

V Ayurveda Siddhalepa Spa na Kaskádach sa na Vás teší Ayurvédska lekárka Hiroshani, masérka Menaka a masér Sampat.