Baliánsky SPA koncept

Nemusíte cestovať do exotických krajín, aby ste sa cítili ako v raji. Omladnite rajskou masážou, ktorej tajomstvo Vás pozývame objaviť práve u nás. Ponúkané procedúry Vám poskytne vyškolená fyzioterapeutka priamo z ostrova Bali.

Relaxačná Bali masáž chrbta    

Masáž vzácnymi vysokokvalitnými olejmi napomáha získať životnú silu a pôsobí omladzujúco. Má blahodarný vplyv na organizmus, harmonizuje telesnú i duševnú rovnováhu, stimuluje svaly a krvný obeh, zvyšuje obranyschopnosť organizmu a odbúrava stres.
30 min. 31 €
Celotelová relaxačná masáž       

Celotelová relaxačná masáž lotosovým olejom pôsobí výživne, ošetrujúco, chráni pokožku pred voľnými radikálmi. Podporuje metabolizmus, prekrvenie pokožky a jej lepšie zásobovanie minerálnymi látkami.
60 min      45 €

Celotelová Lotus Crystal masáž     

Celotelová masáž olejmi a drahými kameňmi vychádza z tradičných ázijských masážnych prvkov a terapie reflexných zón. Ružový kremeň a horský kryštál pomáhajú odblokovať energetické centrá a Vy pocítite návrat stratenej energie.
80 min      65 €
Rajawatu masáž – kráľovský rituál      

Kráľovský obrad Rajawatu prináša uvoľnenie a dokonalú harmóniu. Procedúra začína uvítacím rituálom - chodidlá spočívajú vo vonnom kúpeli, zmysly vdychujú okúzľujúcu vôňu a rajské zvuky otvárajú bránu k uvoľneniu. Teplými aromatickými masážnymi kameňmi, vytvorenými osobitne pre každého klienta, sa masíruje celé telo od nôh až po temeno hlavy. Liečivé kryštály obsiahnuté v pomarančovom masážnom balzame pôsobením tepla z kameňov prenikajú do pokožky, energetické centrá sú aktivované, tok lymfy usmernený, svalstvo je uvoľnené a telo oddýchnuté.
80 min      65 €

Ceny sú uvedené s DPH. Ceny sú platné od 1.1.2013.
Ubytovaní hostia - 10%.

Pre Vaše pohodlie si rezervujte procedúry vopred telefonicky  na telefónnych číslach 045 - 530 00 04,
045 - 530 00 44 alebo na
wellnessrecepcia@hotelkaskady.sk.
Tešíme sa na Vás.