Kapacita hotela je 159 pevných lôžok v 89 moderne zariadených klimatizovaných izbách. K dispozícii je 19 jednolôžkových izieb, 61 renovovaných dvojlôžkových izieb, 4 dvojlôžkové izby De Luxe, 8 apartmánov Klasik a 1 prezidentský apartmán. Hotelové izby sú nefajčiarske. Hotel poskytuje ubytovanie aj pre imobilných hostí.

Pre našich ubytovaných hostí ponúkame
župan a papučky na izbe, internet na izbe, free wifi v lobby bare a na recepcii, kávový a čajový servis na izbe, Exclusive Spa (od 12 rokov): parná sauna, fínska sauna, infrasauna, bylinková sauna, mentolová sauna, eukalyptová sauna, ľadopád, tepidárium, jacuzzi, oddychová zóna, neobmedzený vstup do veľkého vnútorného bazéna, vonkajšieho a atrakčného bazéna (Spa & Medical Wellness s rozlohou 2300m2 ), fitness, športoviská (tenis, beach volley, minigolf, bowling v rámci animačných aktivít), vo vybraných termínoch animácie a detský klub vhodný pre deti od 4 rokov, pre ubytovaných hostí ponúkame zľavu 10% z wellness služieb.

Ubytovanie s domácim miláčikom (pes/mačka) za poplatok 10 €/noc je možné len s rezerváciou ubytovania v apartmánovom domčeku.

* Business rate: ubytovanie s raňajkami bez wellness služieb (wellness excluded), len na jednu noc od nedele do štvrtku
Cena 126 € Pobytovy balík s polpenziou od 154 € Business rate 89 €

Rezervovať
2 lôžková izba
Cena 158 € Pobytovy balík s polpenziou od 184 € Business rate 111 €

Rezervovať
2 lôžková izba De Luxe
Cena 80 € Pobytovy balík s polpenziou od 93 € Business rate 68 €

Rezervovať
1 lôžková izba
Cena 168 € Pobytovy balík s polpenziou od 194 €

Rezervovať
Apartmány Klasik
Cena 328 € Pobytovy balík s polpenziou od 319 €

Rezervovať
Prezidentský apartmán
Cena 280 € Pobytovy balík s polpenziou od 368 €

Rezervovať
Apartmánový dom