Termálne bazény

Vyberte si bazén podľa nálady, oddych podľa chuti, relaxujte na lehátku, či pod slnečníkom. A ponorte sa do vody... Je výnimočná, uvoľňuje napätie, hladká svaly, pomáha kĺbom. Toto je naša pýcha, naša značka kvality.

Naším najväčším bohatstvom je termálna voda s jedinečným zložením a blahodarnými účinkami na zdravie: ide o vápenato-horečnatú a síranovo-hydrouhličitú minerálnu termálnu vodu s teplotou 32,3°C. Vyviera z útrob zeme a prináša so sebou výnimočné minerálne látky. Tie v nej zostávajú aj po špeciálnej bezchlórovej úprave, ktorá je naviac šetrná k pokožke.

Termálna voda má priaznivé účinky a poskytuje úľavu pri chorobách pečene, slinivky brušnej, žalúdka, čriev, aj poruchách vnútornej látkovej výmeny. Pomáha pri zápalových chorobách žlčových ciest, pri ochoreniach močového i pohybového ústrojenstva a nervového systému a tiež pri chronických chorobách dýchacieho aparátu. Fyzikálne a chemické vlastnosti termálnej vody sú mimoriadne priaznivé aj na jej balneologické využitie.

Celoročne a za každého počasia je vám k dispozícii vnútorný bazén s termálnou vodou s rozmerom 22 x 20 metrov a termálny bazén s tryskami. Bazény v interiérovej časti Wellness&Spa vás v zime a v sychravom počasí príjemne zohrejú, v lete zas ochladia.

Od mája do októbra máme pre Vás otvorený vonkajší bazén s rozmerom 14 x 11 m a pravú nefalšovanú „prímorskú“ atmosféru v našom letovisku Kaskady Vám od júna navodia slnečníky a plážové koše. Bonusom pre Vás bude príjemný bar s bohatou ponukou miešaných a chladených drinkov.

Vážení hostia,
je nám ľúto, že služby hotelového Wellness & Spa, čiže aj bazénov, poskytujeme počas letných prázdnin - z kapacitných dôvodov - len pre ubytovaných hostí a držiteľov VIP GOLD KARTY.

Pre vaše pohodlie si naše služby rezervujte vopred telefonicky na telefónnych číslach:
045/530 00 04, alebo na
wellnessrecepcia@hotelkaskady.sk. Ubytovaným hosťom dávame zľavu vo výške 10 %.

Preto chceme, aby ste boli informovaný. Prihláste sa do nášho newslettra a budete ako prvý vedieť o akciách a novinkách v Hotel & Spa Resort Kaskady.

Poskytnutím mailovej adresy súhlasíte so zasielaním informácii o novinkách, produktoch prostredníctvom newsletteru a oboznámili ste sa s podmienkami Ochrany osobných údajov Hotel & Spe Resort Kaskady. Hotel & Spa Resort Kaskady bude konať spôsobom, ktorý neodporuje zákonu o ochrane osobných údajov ani iným všeobecne záväzným právnym predpisom a ani ich nebude obchádzať.