Chutná gastronómia

Tím kuchárov pre vás s láskou každodenne pripravuje chutné jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne.

Gastronómia v kolibe Kaskady
Hotelová reštaurácia Kaskady - gastro
Hotelová reštaurácia Kaskady - gastro
Svet chutí

Lahodné jedlo je samozrejmou súčasťou vášho dokonalého pobytu v Resorte Kaskady. Preto náš tím kuchárov pripravuje denne jedlá podľa tradičných receptúr s použitím čerstvých sezónnych surovín od lokálnych dodávateľov.

Gastronómia v kolibe Kaskady
Hotelová reštaurácia Kaskady - gastro
Hotelová reštaurácia Kaskady

Milí hostia,

uvedomujeme si, že neoddeliteľnou súčasťou oddychu a nezabudnuteľného zážitku z vášho pobytu v Hotel & Spa Resort Kaskady je aj výnimočná gastronómia.

Tím kuchárov pre vás s láskou každodenne pripravuje chutné jedlá domácej i medzinárodnej kuchyne. Kvalita jedla sa začína nákupom kvalitných surovín. Preto sa naša kuchyňa zameriava na regionálnych výrobcov, pestovateľov a farmárov. Dôraz kladieme najmä na prípravu, prísne dodržiavanie receptúr a zachovanie tradičných postupov.

Na zaneprázdnených hostí u nás čaká ponuka denného menu. Večere sú podávané formou bohatých bufetových stolov. Tešíme sa na vás v našej hotelovej reštaurácii alebo v Original Restaurant & Wine Bar.

I
Reštaurácia

Výborný gastro zážitok v hotelovej reštaurácii

Hotelová reštaurácia Kaskady - priestory
Hotelová reštaurácia Kaskady - priestory
Gastro Hotel Kaskady
Gastro Hotel Kaskady
Krásne priestory

Príďte a pochutnajte si na jedlách domácej i medzinárodnej kuchyne, ktoré pre vás pripravuje náš šéfkuchár z čerstvých sezónnych surovín od lokálnych výrobcov, pestovateľov a chovateľov.

Pestré menu

Domáce a svetové kulinárske špeciality tvoria základ nielen pre A la carte ponuku, ale aj pre bohatý výber našich večerných bufetov. Ráno Vás milo prekvapia raňajky formou bufetu.

Viac o reštaurácii
II
Bar

Štýlový Lobby bar s príjemnou atmosférou

Lobby bar Kaskady
Dobrá voľba pre večerné posedenie

Či už máte chuť na kávu s obchodným partnerom od profesionálnych baristov alebo na večerné posedenie s priateľmi so širokou ponukou kvalitných whisky, exkluzívnych rumov a vynikajúcich miešaných nápojov. A pobyt v našom Hotel & Spa Resort Kaskady si môžete osladiť chutným koláčikom z domácej výroby.

Lobby bar Kaskady
Kávové drinky v hotely Kaskady
Drinky na bare v hotely Kaskady
III
Koliba

Original Restaurant & Wine Bar

Koliba Kaskady - priestory
Gastronómia v rezorte Kaskady
Koliba Gastro Hotel Kaskady
Tradičná koliba v netradičnom šate

Originálna reštaurácia, ktorá je súčasťou Resortu, ponúka tradičné slovenské jedlá vo vysokej kvalite.

Naša koliba s kapacitou 80 osôb je ako stvorená pre usporiadanie osláv, slávnostných obedov alebo firemného posedenia s ľudovou hudbou.

Viac o kolibe
© Hotel & Spa Resort Kaskady

Hotel zatvorený do 9.12.2021