Termálne bazény

Na termálne oddychové a relaxačné bazény sme v Hotel & Spa Resort Kaskady obzvlášť pyšní. Podľa chuti a nálady si môžete vybrať ten svoj.

Termálne bazény
Termálne bazény
Termálne bazény
I
Wellness & spa

Naším najväčším bohatstvom je termálna voda s jedinečným zložením a blahodárnymi účinkami. Ide o vápenato - horečnatú a síranovo-hydrouhličitú minerálnu termálnu vodu s teplotou 30°C - 32°C.

Naším najväčším bohatstvom je prírodný zdroj minerálnej vody s jedinečným zložením a blahodárnymi účinkami. Ide o vápenato - horečnatú a síranovo-hydrouhličitú minerálnu termálnu vodu s teplotou 30°C - 32°C. Vyviera priamo z útrob zeme a nesie v sebe výnimočné minerálne látky. Tie v nej zostávajú aj po špeciálnej úprave technológiou duozónu, ktorá je  šetrná k pokožke.

Celoročne a za každého počasia je vám k dispozícii vnútorný relaxačný a oddychový bazén s termálnou vodou s rozmerom 22 x 20 m a termálne relaxačné a oddychové bazény s tryskami. Bazény v interiérovej časti Wellness & Spa vás v sychravom počasí a v zime príjemne zohrejú a v lete osviežia.

Počas letnej sezóny je pre našich hostí otvorený vonkajší relaxačný a oddychový bazén s rozmermi 14 x 11 m. Pravú nefalšovanú „prímorskú“ atmosféru v našom letovisku Hotel & Spa Resort Kaskady vám od júna navodia slnečníky a plážové koše. A letným bonusom je príjemný bar s bohatou ponukou osviežujúcich miešaných a chladených drinkov.

Natural spa je pokojné miesto s baldachýnovými lehátkami v záhrade medzi kvetmi a palmami.

II
Vyberte si
Trvanie
Teplota
Cena
Vlhkosť vzduchu
Doporučený čas saunovania
Vnútorný bazén
Interiér

Vnútorný bazén

Celoročne a za každého počasia je vám k dispozícii vnútorný relaxačný a oddychový bazén s termálnou vodou s rozmerom 22 x 20 m a termálny relaxačný a oddychový bazén s tryskami.

Rezervácia online
Tlačítko pokračovať na ďalšiu webovú stránku
Trvanie
Teplota
Cena
Vlhkosť vzduchu
Doporučený čas saunovania
Vonkajší bazén
Exteriér

Vonkajší bazén

Od mája do septembra je pre našich hostí otvorený vonkajší relaxačný a oddychový bazén s letným barom.

Rezervácia online
Tlačítko pokračovať na ďalšiu webovú stránku
No items found.