Termálne bazény

Na termálne oddychové a relaxačné bazény sme v Hotel & Spa Resort Kaskady obzvlášť pyšní. Podľa chuti a nálady si môžete vybrať ten svoj.

Termálne bazény
Termálne bazény
Termálne bazény
I
Wellness & spa

Naším najväčším bohatstvom je termálna voda s jedinečným zložením a blahodárnymi účinkami. Ide o vápenato - horečnatú a síranovo-hydrouhličitú minerálnu termálnu vodu s teplotou 32,3°C.

Naším najväčším bohatstvom je prírodný zdroj minerálnej vody s jedinečným zložením a blahodárnymi účinkami. Ide o vápenato - horečnatú a síranovo-hydrouhličitú minerálnu termálnu vodu s teplotou 32,3°C. Vyviera priamo z útrob zeme a nesie v sebe výnimočné minerálne látky. Tie v nej zostávajú aj po špeciálnej úprave technológiou duozónu, ktorá je  šetrná k pokožke.

Celoročne a za každého počasia je vám k dispozícii vnútorný relaxačný a oddychový bazén s termálnou vodou s rozmerom 22 x 20 m a termálne relaxačné a oddychové bazény s tryskami. Bazény v interiérovej časti Wellness & Spa vás v sychravom počasí a v zime príjemne zohrejú a v lete osviežia.

Od mája do septembra je pre našich hostí otvorený vonkajší relaxačný a oddychový bazén s rozmermi 24 x 11 m. Pravú nefalšovanú „prímorskú“ atmosféru v našom letovisku Hotel & Spa Resort Kaskady vám od júna navodia slnečníky a plážové koše. A letným bonusom je príjemný bar s bohatou ponukou osviežujúcich miešaných a chladených drinkov.

Natural spa je pokojné miesto s baldachýnovými lehátkami v záhrade medzi kvetmi a palmami.

Vonkajší bazén v resorte Kaskady
Vnútorný bazén v resorte Kaskady
Saunový svet v hotel a spa resorte Kaskady
II
Vyberte si
Trvanie
Teplota
Cena
Vlhkosť vzduchu
Doporučený čas saunovania
Vnútorný bazén
Interiér

Vnútorný bazén

Celoročne a za každého počasia je vám k dispozícii vnútorný relaxačný a oddychový bazén s termálnou vodou s rozmerom 22 x 20 m a termálny relaxačný a oddychový bazén s tryskami.

Trvanie
Teplota
Cena
Vlhkosť vzduchu
Doporučený čas saunovania
Vonkajší bazén
Exteriér

Vonkajší bazén

Od mája do septembra je pre našich hostí otvorený vonkajší relaxačný a oddychový bazén s letným barom.

© Hotel & Spa Resort Kaskady
No items found.