Radi by ste sa nás niečo opýtali alebo potrebujete bližšie informácie ohľadom Vášho pobytu? Zavolajte nám alebo nám napíšte. Tu nájdete všetky potrebné kontaktné údaje.

 

Hotel & Spa Resort Kaskady, Letecká 19, 962 31, Sliač – Sielnica, Slovakia

Zobraziť Hotel & Spa Resort Kaskady na mape / GPS: 48° 37’ 36.5685048” N, 19° 6’ 16.1049271” E

RECEPCIA

Telefón+421 45 530 00 00
Telefón+421 45 530 00 12
Mobil+421 915 986 001
Emailrecepcia@hotelkaskady.sk

REZERVÁCIA UBYTOVANIA

Telefón+421 45 530 00 26
Emailrezervacie@hotelkaskady.sk

WELLNESS

Telefón+421 45 530 00 44
Emailwellnessrecepcia@hotelkaskady.sk

MARKETING

Telefón+421 45 530 0010
Emailmarketing@hotelkaskady.sk

Kongres

Janka Mikéciová
Event Manager
Telefón+421 45 53 00 011
Mobil+421 905 898 373
Emailjmikeciova@hotelkaskady.sk
Ing. Nora Béreš
Event Manager
Telefón+421 45 53 00 031
Mobil+421 905 550 119
Emailnberes@hotelkaskady.sk
Mgr. Bohdan Čuma
Corporate Sales Manager
Telefón+421 45 53 00 011
Mobil+421 917 373 727
Emailbcuma@hotelkaskady.sk

Úsek generálneho manažéra

Mgr. Simona Dóša
Asistentka GM
Mobil+421 905 898 354
Emailguestrelations@hotelkaskady.sk
  
Žaneta Petrovičová
Office manažérka
Telefón+421 45 53 00 045
Emailzpetrovicova@hotelkaskady.sk
Emailgeneralmanager@hotelkaskady.sk
Zuzana Katreniaková
Manažérka ľudských zdrojov
Telefón+421 45 53 00 045
Mobil+421 905 898 365
Emailhrmanager@hotelkaskady.sk

FAKTURAČNÉ ÚDAJE

AdresaBAD, s.r.o.
Matuškova 49, 976 31
IČO31631045
IČ DPHSK2021105251
IBANSK7211000000002621099161
SWIFTTATRSKBX
Zápis OR SROS Banská Bystrica,
oddiel Sro, vl.č. 2796/S
Emailfakturacie@hotelkaskady.sk

REZERVÁCIA STOLA

Telefón+421 905 553 862

Kontaktný formulár




WordPress Image Lightbox Plugin