Zimné aktivity

Lyžovanie, bežkovanie, korčuľovanie... Ani v zime sa u nás nudiť nebudete.

Zimné aktivity
Program

Lyžovanie, bežkovanie, korčuľovanie... Ani v zime sa u nás nudiť nebudete. Stredné Slovensko a okolie nášho hotela ponúka množstvo zimných aktivít.

Vyberte si

No items found.
Park snow Donovaly
Zimné aktivity
Park snow Donovaly

Ide o úžasné lyžiarske stredisko aj pre náročných športovcov vzdialené 38 km od Hotel & Spa Resort Kaskady. Stredisko s vynikajúcimi lyžiarskymi podmienkami a skvelými traťami vhodnými na slalom, zjazd, bežkovanie, skialpinizmus a snowboarding. Areál ponúka služby s najvyšším štandardom a množstvom doplnkových aktivít.

http://www.parksnow.sk
Ski Králiky
Zimné aktivity
Ski Králiky

Toto stredisko sa nachádza v krásnej prírodnej scenérii v pohorí Kremnických vrchov. Vzdialené je 22 km od Hotel & Spa Resort Kaskady a 10 km od Banskej Bystrice. Pre milovníkov bežeckého lyžovania sa v blízkosti nachádza aj niekoľko kilometrov upravovaných bežeckých tratí.

http://www.skikraliky.sk
Ski Šachtičky
Zimné aktivity
Ski Šachtičky

Stredisko vhodné na rekreačné  ako aj profesionálne lyžovanie. Vzdialené je 25 km od Hotel & Spa Resort Kaskady a len 10 km od Banskej Bystrice. K dispozícii je 7 tratí rôznej náročnosti so štyrmi vlekmi a dvomi vlekmi pre malých lyžiarov.

http://www.skisachticky.sk
Ski Chopok juh
Zimné aktivity
Ski Chopok juh

Je súčasťou najlepšieho slovenského lyžiarskeho strediska Jasná. Stredisko je vzdialené 57 km od Hotel & Spa Resort Kaskady. Lyžiari môžu využívať až 57 km zjazdoviek na južnej i severnej strane Chopku.

http://www.jasna.sk
Ski Tále
Zimné aktivity
Ski Tále

Je vzdialené 55 km od Hotel & Spa Resort Kaskady. Celková dĺžka zjazdoviek je 2 770 m.

http://www.tale.sk
Skalka Arena
Zimné aktivity
Skalka Arena

Je vzdialená 45 km od Hotel & Spa Resort Kaskady. Celková dĺžka zjazdoviek je 2 760 m.

http://www.skalkaarena.sk
Ski centrum Košútka
Zimné aktivity
Ski centrum Košútka

Vzdialené 46 km od Hotel & Spa Resort Kaskady. Ide o nové a moderné lyžiarske stredisko nachádzajúce sa v pohorí Veporské vrchy, len 1,5 km od centra obce Hriňová. Umelo zasnežované zjazdovky všetkých kategórií náročnosti v celkovej dĺžke 2 500 m sú situované severovýchodne a poskytujú optimálne podmienky pre lyžiarov a snowboardistov.

http://www.kosutka.sk
Lyžiarske stredisko Selce Čachovo
Zimné aktivity
Lyžiarske stredisko Selce Čachovo

Je vzdialené 26 km od Hotel & Spa Resort Kaskady. Stredisko je vhodné na rodinnú lyžovačku. Celková dĺžka zjazdoviek je 1,5 km s rôznou náročnosťou. V stredisku nájdete 25 % ľahkých tratí a 75 % stredne ťažkých tratí. V zime je k dispozícii prírodné klzisko. V stredisku sa nachádza aj 25 km udržiavaných bežeckých tratí.

http://www.selce-cachovo.sk
Ski Turecká
Zimné aktivity
Ski Turecká

Vzdialené 30 km od Hotel & Spa Resort Kaskády a je rajom pre skialpinistov. Zimné stredisko sa nachádza 18 km od Banskej Bystrice priamo v srdci Veľkej Fatry nad obcou Turecká. Je ideálne pre všetky zimné aktivity. Lyžovanie, sánkovanie, snowboarding, freeriding, skialpinizmus i turistiku.

http://www.skiturecka.sk
Ski centrum Kordíky
Zimné aktivity
Ski centrum Kordíky

Je vzdialené 24 km od Hotel & Spa Resort Kaskady. Celková dĺžka zjazdoviek je 400 m.

Salamandra Resort
Zimné aktivity
Salamandra Resort

Tento rezort sa nachádza pri Banskej Štiavnici a je vzdialený 37 km od Hotel & Spa Resort Kaskady. Dĺžka zjazdoviek je 1 480 m.

http://www.salamandra.sk
Ski centrum Mýto pod Ďumbierom
Zimné aktivity
Ski centrum Mýto pod Ďumbierom

Je vzdialené 58 km od Hotel & Spa Resort Kaskady. Celková dĺžka zjazdoviek je 2 500 m.

http://www.skicentrummyto.eu
Bežkovanie
Zimné aktivity
Bežkovanie

Na golfovom ihrisku Tri Duby, ktoré je vzdialené len 5 km od Hotel & Spa Resort Kaskady, sú počas zimných mesiacov pre vás k dispozícii upravené bežkárske trate.Ďalšou možnosťou je futbalové ihrisko Kremnička alebo Králiky pri Banskej Bystrici.

Okrem tradičného zjazdového lyžovania si môžu milovníci zimných športov vychutnať na Skalke pri Kremnici takmer 60 km bežeckých tratí, ktoré sú prispôsobené pre začínajúcich i pre pokročilých nadšencov tohto klasického športu. Bežecké trate majú certifikát Medzinárodnej lyžiarskej federácie FIS a Euroloppet.

http://www.skalkaarena.sk/o-stredisku/
Korčuľovanie
Zimné aktivity
Korčuľovanie

Na fanúšikov korčuľovania čaká:

  • klzisko v Park Snow Donovaly,
  • ľadová plocha zimného štadióna v Banskej Bystrici,
  • ľadová plocha pod holým nebom vo Zvolene,
  • Badínsky rybník je krásna zamrznutá prírodná plocha neďaleko nášho hotela,
  • ľadová plocha pod holým nebom v Tajove.
No items found.