Brány zatvorené, srdcia otvorené

Brány zatvorené, srdcia otvorené

Nie, nie, nebudeme tu len tak sedieť...

InformácieBlog
28.12.2020
Kaskady
Brány zatvorené, srdcia otvorené

Nie, nie, nebudeme tu len tak sedieť, zúfať si, oprašovať stoly, rátať, znova rátať a čakať na tlačové konferencie.

My sme si povedali, že máme s vami priam rodinné puto, a preto tento čas využijeme (aj) na to, aby sme sa trošku zastavili a povedali vám, ako sa máme, keď tu nie ste.

Chýbate nám!

Vieme, že aj my vám a ďakujeme, že nám to píšete na Facebook a Instagram, hreje nás to pri srdci. Cítime vašu podporu a sme vďační, že nerušíte pobyty, dokonca kupujete nové na rok 2021, kedy už bude svet hádam opäť fungovať normálne.
Je to také zvláštne a áno, aj trošku studené, keď tu chodíme a nikde nikoho. Občas jeden dvaja obchodní cestujúci, okoloidúci. Ale inak žiadny smiech, vrava, deti trieliacie cez lobby, vaše rozžiarené tváre, keď idete v županoch z procedúr, štrnganie, zvuk presso stroja. Teraz sme si uvedomili to TICHO! Áno, priznávame, občas, keď sa to nedá vydržať, si nasadíme santovské čapice, parohy, pustíme si niečo veselé a zvezieme sa na nosiči batožiny.

Je to akoby mal celý celučičký hotel (a už ste ho videli aj z dronu takže viete, že žiadna maličkosť) nasadené obrovské rúško, ale pekne poriadne aj cez nos, a za ním hibernujeme. Najzvláštnejšie bolo, keď bol vypustený náš veľký bazén, to bol smutný pohľad. Ale tiež sme to využili, dokonale sme ho vyčistili a teraz už ponúkame plávanie pre max 6 hostí naraz. Lebo plávanie je veľká láska a skvelá vec, mnohí ste s úľavou opäť skočili do našej termálnej vody.

Z lockdownu máme za sebou už obe fázy, lock aj down:-) Ale viete čo? Nevzdávame sa a hoci netušíme, čo nás čaká, uvedomujeme si, že ako každá náročná situácia v živote, aj táto nás môže niekam posunúť. Triedime si myšlienky, ambície, zrazu máme čas utriasť si množstvo vecí, na ktoré inokedy nestíhame ani pomyslieť. A aha, máme čas písať blogy!

Zomkli sme sa.

Náš kolektív funguje aj tak na blízkych vzťahoch, no toto je niečo iné. Týka sa to nás všetkých, či je to manažment, čašník, chyžná, všetci sme na jednej lodi. Vyčkávame a snažíme sa prežiť. No čo je najdôležitejšie, snažíme sa zostať zdraví a to zo srdca prajeme aj vám a vaším najbližším. Preto sme sa rozhodli, ako ste asi zaznamenali na našich sociálnych sieťach, po prvýkrát v našej histórii, zostať zavretí od 21. decembra do 10. januára. Brány zatvorené, ale srdcia otvorené, prekonáme to a najväčšou odmenou bude, keď sa tu v zdraví všetci opäť zídeme. Zaplníme tie chodby, izby, bazény, sauny, budeme si podávať ruky, nie z dvoch metrov, a spomínať aké to bolo, keď prišla tá korona.
Dovtedy zostaňte zdraví!

No items found.