Pavol Hammel v hoteli Kaskady

Pavol Hammel v hoteli Kaskady

Po dlhšej pauze sme znovu odštartovali podujatia, ktoré pre vás pripravujeme.

InformácieBlog
16.3.2022
Kaskady
Pavol Hammel v hoteli Kaskady

Medulienka, Učiteľka tanca, ZRPŠ... Napadne Vás hneď len jedno meno a myslíte si správne. Výtvarník, hudobník, skladateľ, producent, právnik a dokonca sme včera boli svedkami, že aj výborný zabávač. Aj taký je ,,kultový a legendárny” Pavol Hammel, ktorý prilákal na koncert všetky vekové kategórie. A to doslova. Najmladší účastník mal len päť rokov!

Našlo sa aj pár jubilantov, ktorým sa hralo na želanie. Vstupenka na koncert môže byť skvelým tipom na darček. Pavol Hammel svojim známym repertoárom nás veľmi neprekvapil. Hostia sa pretekali v želaniach, aby zahral práve tú ich obľúbenú, ešte skôr ako si pán Hammel stihol prečítať svoj pripravený zoznam skladieb. Vôbec nezostal zaskočený, veď prečo aj, keď ho sprevádzal výborný klavirista Peter Preložník. Okrem krásnych melódii nechýbali spontánne humorné debaty medzi interpretom a nami, poslucháčmi. A pokojne by zapadol a zabodoval v ktorejkoľvek zábavnej talkshow. Asi ho ešte pozveme... :-)

Večer uviedli hostitelia Katarína Malová, generálna riaditeľka spolu s majiteľom hotela Karolom Konárikom, ktorý už tradične privítal hostí krásnymi piesňami. Zaspievali sme si všetci. Diváci aj personál. Aj keď v zákulisí to skôr vyzeralo ako na tanečnom parkete. Júlia si čarovná... Veď prečo nie? Keď nás práca baví a veľmi sme sa na toto podujatie po dlhšej dobe zatvoreného hotela tak tešili.

Stretnutie hostí, priateľov prinieslo do hotela veľa pozitívnej energie, smiechu, lásky aj sĺz. Zamestnanci, hostia aj pán Hammel, ktorí si po koncerte s radosťou posedeli v lobby bare, si večer skutočne užili.

A nakoniec sme sa všetci rozišli s dobrým pocitom, že naše podujatie okrem nezabudnuteľných zážitkov, pomôže ťažko skúšaným ľuďom z Ukrajiny, ktorým venujeme výťažok z koncertu.

15. - 29. 04. 2024 SANITA / HOTEL ZATVORENÝ.