Lýdia Eckhardt exkluzívne v hoteli Kaskady

Lýdia Eckhardt exkluzívne v hoteli Kaskady

Náš hotel sme vždy chceli spájať s osobnosťami, ktoré sú inšpiratívne a s dobrým srdcom.

InformácieBlog
6.4.2023
Kaskady
Lýdia Eckhardt exkluzívne v hoteli Kaskady

Náš hotel sme vždy chceli spájať s osobnosťami, ktoré sú inšpiratívne a s dobrým srdcom.

Pretože to nevnímame len ako náš hotel, ale ako váš druhý domov, takmer rodinný priestor, v ktorom sa celé roky stretávame s mnohými z vás, skvelými ľuďmi a vašimi príbehmi. Máme to šťastie, že môžeme občas nemyslieť iba na čísla, faktúry, percentá a uprednostniť niečo iné, čo sa za peniaze kúpiť nedá: dobrý pocit. ENERGIU. Je to nesmierne vzácne byť na jednej vlne, vtedy si k sebe priťahujeme rovnaké pozitívne vibrácie a prichádzajú jedinečné nápady a projekty.

Takto vznikol náš spoločný projekt s prvou dámou slovenskej módy, Lýdiou Eckhardt.

To kým sa staneme, záleží podľa mňa od šťastia, akých ľudí v živote stretneme. Jedni sa mihnú len na chvíľu, spestria náš život, ale potom sú tu tí, ktorí nás niekam posúvajú, motivujú byť lepšími. Zanechajú hlbokú stopu, nielen v pracovnom, ale aj osobnom živote, ukážu nám, že je dôležité veriť v seba, nestratiť nádej a vášeň preto, čo robíme, že každý úspech prináša svoju daň a aj aké dôležité je tešiť sa z každého dňa, nebáť sa vlastných zlyhaní. Vnímala som Lýdiu už ako mladučké dievča, keď som obdivovala modely na móle počas jej legendárnych každoročných prehliadok v Banskej Bystrici. Dnes máme priateľské puto,  ktoré nás vzájomne obohacuje. Život je cesta a ja som, myslím, konečne pochopila, aj vďaka Lýdii,  akú silu v ňom má životná energia. Aj ako ňou nemrhať a rozdávať ju len tým, ktorí o to stoja.“Preto ENERGIA. Láskavá, radostná a vysoko návyková. Preto módna prehliadka, ktorá vám dobije baterky, vyčarí úsmev, pohladí dušu, pošteklí túžby a poteší oči.  

Prijmite pozvanie na módnu udalosť, ktorá sa nekončí potleskom, klaňačkou či výbornou  recepciou v kruhu Vašej spoločnosti. Myšlienky vo vás budú ešte dlho doznievať.....  

Pre vás :)

Katarína Malová
General Manager

No items found.