Mať čas, to neznamená nebyť aktívny

Mať čas, to neznamená nebyť aktívny

Jeseň - ideálny čas na plánovanie oddychu po lete

InformácieBlog
25.9.2018
Kaskady
Mať čas, to neznamená nebyť aktívny

Hovorí sa, že seniorský vek je jeseň ľudského života. To však rozhodne nie je pravda. Je to obdobie, kedy sa treba venovať sebe a svojim blízkym. Ideálny čas v na plánovanie aktívneho oddychu. Po všetkých tých prázdninách s vnúčatami, práci v záhrade, horúčavách, si môžu oddýchnuť.

Práve to im umožnia naše obľúbené seniorské pobyty. Termálna voda prekrví telo, spa svet poskytne voňavé útočisko na relaxáciu, okolie rezortu možnosti prechádzok, počas večerov príjemná atmosféra, chutné jedlo a čas na rozhovory.

Výborný zážitok pre páry a priateľov, spôsob ako zmeniť na chvíľu prostredie, vnímať iné farby i vône, možnosť zoznámiť sa s ľuďmi s podobnými záujmami. Hotel & Spa Resort Kaskady  je úžasným  miestom v centre Slovenska aj na množstvo aktivít v okolí: túry na Donovaloch, či v Nízkych Tatrách, aj s využitím lanoviek pre menej fyzicky zdatných, ale tých, ktorí si radšej užijú pohľad z vtáčej perspektívy. Zaujímavá je aj návšteva hradov – mestských vo Zvolene, či Banskej Bystrici, alebo takých, ktoré sa boli postavené, aby strážili kraj – Pustý Hrad, či hrad Ľupča. Nordic walking v zimnej prírode, alebo bowling i biliard, ak je sychravejšie… To všetko nájdete u nás!

A čo lepšie prehreje a uvoľní telo, ako naše jedinečné ajurvédske, bali alebo naša novinka, thajské masáže? Presvetlia deň a každý, kto si ich dopraje sa bude cítiť ľahký, pokojný a spokojný. Relaxovať dlhé hodiny vo wellness, ktoré je pri týchto pobytových balíčkoch neobmedzené, to je úžasný pocit. A potom koláčik a kávička grátis a príjemná hudba, ktorá plynie celým hotelom podľa výberu pani riaditeľky, veľkej milovníčky hudby…

No items found.