Naše kultúrne podujatia si užívame všetci.

Naše kultúrne podujatia si užívame všetci.

Kultúrne podujatia, akcie, koncerty, ktoré pre vás chystáme v hoteli Kaskady.

InformácieBlog
24.3.2022
Kaskady
Naše kultúrne podujatia si užívame všetci.

Po dlhšej dobe sme pre Vás opäť naštartovali sezónu výnimočných podujatí v hoteli a veríme, že si určite vyberiete z našej ponuky. Čas strávený spoločne s priateľmi, blízkymi ostáva vždy v našich spomienkach a srdciach. Pevne veríme, že to cítite podobne.  A to je ten hlavný dôvod, prečo ich radi pre Vás pripravujeme.  

Baví nás to. Baví nás robiť Vám radosť a prinášať zážitky. A tie máme často aj zo zákulisia. Príprava sály, ozvučenie, osvetlenie, či budete dobre vidieť z každého sedadla, či prvá rada neohluchne, bude Vám teplo, nebude Vám teplo, zabezpečili sme všetko podľa požiadaviek umelcov, alebo keď sa lístky rýchlo vypredajú a začína boj o vstupenky z podpultového predaja s obavou, či neskončíte na balkóne. Ale len na izbe, nie v spoločenskej sále, keďže balkóny (zatiaľ) nemáme. Ale čo by sme pre Vás, milí hostia, nespravili. Keďže všetci ste naši VIP.

Niekedy svoje sily preceníme a vítame Vás napr. s mokrými vlasmi, s vešiakom na chrbte, alebo keď pred koncertom zistíme, že sme zabudli objednať moderátora večera. Keď sme to vtedy zistili, v tej sekunde zmizol každý člen nášho tímu z dohľadu. Báli sa, komu strčíme mikrofón do ruky. Ale my si vieme poradiť s každou situáciou. Všetko je raz prvýkrát a niet nad skúsenejších manažérov.

Tieto skúsenosti z nás za 16 rokov spravili profesionálov aj na pôde organizovania kultúrnych podujatí.  A keď treba, chytíme mikrofón do ruky. Spokojní sú nielen naši hostia, ale radi sa vracajú aj  umelci. Možno to znie ako klišé, ale my sa naozaj s Vami všetkými cítime ako jedna veľká rodina.  A naši drahí umelci? (Myslíme tým drahí ako vzácni)😊.Tak, ak nás niekto poriadne vycvičil k flexibilite a profesionalite, tak sú to práve oni. Ďakujeme im za túto príležitosť!  

Koncerty a podujatia v našom hoteli si užívajú všetci. Hostia, umelci, personál a aj majitelia😊 A tak to má byť.

A čo dodať na záver nášho blogu? To najdôležitejšie:

Ďakujme a vážme si každú chvíľu prežitú v mieri, možnosť stráviť čas so svojimi blízkymi a priateľmi v našej krásnej krajine. Ľudia z Ukrajiny túto možnosť, žiaľ, nemajú. Myslíme na nich a výťažok z každého koncertu posielame na humanitárnu pomoc Ukrajine. Preto nám dovoľte pozvať  Vás na naše podujatia. Vybrali sme Vašich obľúbených umelcov: Mariána Čekovského, Fragile, Richarda Müllera, Michala Davida, Beatku Dubasovú a Jozefa Hollého.  

Vstupenky sa rýchlo predávajú a keďže ten balkón stále nemáme😊, a aj podpultový predaj má svoje limity, neváhajte a rezervujte.

Už teraz sa na Vás veľmi tešíme a ďakujeme za podporu.

Katarína & Simona  s tímom hotela Kaskady.

No items found.