Zoznámte sa s golfom

Zoznámte sa s golfom

Máte radi zábavu, súťaženie, pohyb, či výzvy? Zoznámte sa s golfom.

InformácieBlog
12.5.2018
Kaskady
Zoznámte sa s golfom

Toto všetko vám poskytne adventure golf.

Dobrodružstvo v krásnom prostredí pri našich vilkách so zvukom potoka, rozkvitnutou skalkou a oddychovými zónami s lavičkami. Ponúkame vám zábavu, ku ktorej postačí pre každého palica zvaná pater (alebo putter), presne ako v naozajstnom golfe, golfová loptička a pre všetkých skóre (score) karta, aby ste si mohli zapísať svoje výsledky. To všetko dostanete na recepcii nášho rezortu. Hrať môžete aj sami, ale ak je vás veľa, tak bude zábava väčšia.

K dispozícii máte deväť jamiek s dráhami z umelej trávy.

Každá jamka je iná, na niektorej si stačí golfovú loptičku jednoducho namieriť do jamky a postupne, na niekoľko rán, sa k nej dostane. Čím je úderov menej, tým lepšie. Inde sú na vás nachystané prekážky, veľké i menšie kamene, prepadliská, vyvýšeniny, aby ste to nemali také jednoduché. Golfová loptička sa rôzne odráža, skáče, stráca sa a vašich rán pribúda. Nevadí! Na ďalšej jamke si môžete svoje skóre vylepšiť. Treba však porozmýšľať, ako sa k loptičke postaviť, ako do nej udrieť tak, aby smerovala presne tam, kde treba.

Adventure golf je americký výmysel a je nielen rekreačným, ale dokonca aj profesionálnym športom.

Predovšetkým je to však výborná zábava pre rodinu alebo partiu na dovolenke. Aj preto, že vo chvíli keď skončíte a odohráte deväť jamiek, máte ohromnú chuť hrať znova. Samozrejme veríte, že to bude aj lepšie. Na ozajstnom golfovom ihrisku sa hrá 18 jamiek, takže pokojne hrajte znovu. Adventure golf môžete hrať doslova dookola, alebo si odložte ďalšiu hru na nový deň. Hovorí sa, že každý deň sa golfistovi darí inak. K tomu patrí aj najkratší golfový vtip: už to viem. Profesionálni golfisti majú tiež zlé i lepšie dni. Podarí sa im dať Hole -in-One, čiže loptičku do jamky na jedinú ranu, ale aj veľa, veľa zbytočných rán na jedinej jamke.

Na záver pridáme golfový pozdrav: Dobrú hru!

No items found.